Venue:RUMANYIKA (LT 4) (244) FINAL
   Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
 
 
 
 
07:00-08:00
 
 
 
 
 
ECO 322
BEEM 3(52) BSC-PPM 3(34) BSC-P&D 3(30) BSC-EPP 3(46)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer DR. H UTOUH
PUB 337
BHSM 3A(76) BHSM 3B(70)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer PROF. H. MOLLEL Lecturer Ms. ROGATE PHINIAS
LAW 231
LLB 2A(65) LLB 2B(65) LLB 2C(65)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
LLB 2D(65)
Lecturer DR. T. MNYASENGA Lecturer I.PUNGE
LAW 223
LLB 2A(65) LLB 2B(65) LLB 2C(65)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer I.PUNGE
LLB 2D(65)
ECO 123T
BPA-LGM 1B(48)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer Dr. E. Mkuna
 
 
 
 
 
08:00-09:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
09:00-10:00
 
 
 
 
 
LAW 221
LLB 2A(65) LLB 2B(65) LLB 2C(65)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer E.PROSPER Lecturer Mr. M. MASSAWE Lecturer MR. C. KILONZO
LLB 2D(65)
 
 
 
 
10:00-11:00
 
 
 
 
 
LAW 229
LLB 2A(65) LLB 2B(65) LLB 2C(65)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer MR. D. MAPENDO Lecturer Mr. I.MGETA
LLB 2D(65)
LAW 103
BHSM 3A(76) BHSM 3B(70)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer DR. J. UBENA Lecturer MR. F. MATUNGWA
LAW 331
LLB 3C(70) LLB 3A(75) LLB 3B(74)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer E. KAYAMBA Lecturer MR. F. MATUNGWA
LAW 323
LLB 3A(75) LLB 3B(74) LLB 3C(70)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer E.PROSPER Lecturer MR. F. MATUNGWA
 
 
 
 
11:00-12:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12:00-13:00
 
 
 
 
 
MSJD
 
 
 
 
13:00-14:00
 
 
 
 
 
LAW 325
LLB 3A(75) LLB 3B(74) LLB 3C(70)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer PROF. C.S.BINAMUNGU Lecturer MR. H. KIMELA
LAW 328
LLB 3A(75) LLB 3B(74) LLB 3C(70)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer E.PROSPER Lecturer MS. B. ITEBA
ECO 222
BEEM 2(60) BSC-EPP 2(46) BSC-PPM 2(50) BSC-P&D 2(43)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer Dr. M. D. Milanzi
LAW 329
LLB 3A(75) LLB 3B(74) LLB 3C(70)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer Mr. I.MGETA Lecturer E. KAYAMBA
 
 
 
 
14:00-15:00
 
 
 
 
 
LAW 332
LLB 3A(75) LLB 3B(74) LLB 3C(70)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer Mr. I.MGETA
 
 
 
 
15:00-16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00-17:00
 
 
 
 
 
EDU 207
BSC-EDU(MICT) 2(71) BEEM 2(60) BELM 2(82) BECA 2(39)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer DR. MUSTAPHA
LAW 015
CL A (68) CL B (67)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer E. KAYAMBA Lecturer MARIAM SIMBEYE
LAW 017
CL B (67) CL A (68)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer K. SHAIBU
BUS 121
BBA-EIM 1(75) BBA-MM 1B(54) BBA-MM 1A(55) BAED-CA BAED-EC
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer MR. JOHAKIM Lecturer MR. KILUMILE
 
 
 
 
17:00-18:00
 
 
 
 
 
ECO 121T
BBA-EIM 1(75) BBA-MM 1A(55) BBA-MM 1B(54)
Venue RUMANYIKA (LT 4) (244)
Lecturer Mr. N.Ngilangwa
 
 
 
 
18:00-19:00
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.1.1 5/30/2021 17:19
Mzumbe University, Information and Communication Technology